אנשי קשר

arrow&v
arrow&v
כתובת דוא"ל
טלפון נייד
מספר טלפון
שם מלא
תפקיד
מחלקה / סניף
Sales@Hellmann.co.il
03-5688777
מחלקת מכירות ושיווק עורפי
שיווק עורפי
שיווק ומכירות
MayaK@Hellmann.co.il
054-7007682
03-5688763
מאיה קינן
מנהלת מחלקת היבוא
מחלקת יבוא
ToviR@Hellmann.co.il
052-6663601
08-9141159
טובי ראט-זלצר
מנהלת היבוא הימי
מחלקת יבוא
RonitG@Hellmann.co.il
052-3640782
08-9141150
רונית גורן
מנהלת היבוא האווירי
מחלקת יבוא
HillelM@Hellmann.co.il
054-7007784
03-5688784
הלל מגנס
סמנכ"ל ייצוא ושרשרת קירור
מחלקת יצוא
RonenF@Hellmann.co.il
052-3262394
08-9141158
רונן פישר
מנהל היצוא הימי
מחלקת יצוא
YoelG@Hellmann.co.il
052-5551133
03-5688706
יואל גלעד
מנהל פרוייקטים
שילוח בינלאומי
DavidM@Hellmann.co.il
058-4377322
03-9730356
דוד מיכאלי
מנהל היצוא האווירי
מחלקת יצוא
DudiY@Hellmann.co.il
050-4250161
08-9141128
דודי יוסף
מנהל מחלקת עמילות המכס
מחלקת עמילות מכס
Custom-Ziona@Hellmann.co.il
03-5688771
חוליית עמילות - צוות ציונה
חוליית עמילות
מחלקת עמילות מכס
Custom-Ron@Hellmann.co.il
08-9141130
חוליית עמילות - צוות רון
חוליית עמילות
מחלקת עמילות מכס
Custom-Liat@Hellmann.co.il
08-9141114
חוליית עמילות - צוות ליאת
חוליית עמילות
מחלקת עמילות מכס
ClaraZ@Hellmann.co.il
054-7007768
03-5688768
קלרה זיתוני
מנהלת חשבונות
מחלקת הנהלת חשבונות
SharonK@Hellmann.co.il
054-4422749
08-9141100
שרון קאשי
חשב
מחלקת הנהלת חשבונות
Custom-Ashdod@Hellmann.co.il
08-8565697
סניף אשדוד
סניף אשדוד
סניף אשדוד
Custom-Haifa@Hellmann.co.il
04-8663173
סניף חיפה
סניף חיפה
סניף חיפה
Custom-Maman@Hellmann.co.il
03-5688715
סניף נתב"ג
סניף נתב"ג
סניף נתב"ג בנין ממ"ן
JordanRiver@Hellmann.co.il
04-6480460
סניף נהר הירדן
סניף נהר הירדן (גשר שייח' חוסיין)
סניף נהר הירדן
Allenby@Hellmann.co.il
03-5688739
סניף מעבר אלנבי
סניף מעבר אלנבי
סניף גשר אלנבי
Commercial-Support@Hellmann.co.il
054-7007731
03-5688777
מרכזיה
קבלה
עמדת קבלה
MichaelM@hellmann.co.il
054-7007765
03-5688760
מיכאל מוגרבי
מנכ"ל
הנהלה
GalS@Hellmann.co.il
054-7007770
03-5688770
גל שריג
מנכ"ל
הנהלה
ShayM@Hellmann.co.il
054-7007737
03-5688737
שי מוגרבי
סמנכ"ל יבוא ומכירות
מחלקת יבוא